Neuroedukacinis užsiėmimas, ugdant kūrybingumą

Kūrybingumas tiek jaunam, tiek vyresniam žmogui padeda įveikti stresą, įtampą ir netikėtose gyvenimo situacijose atrasti kūrybingų sprendimo būdų, tad yra mitas, kad tai susiję tik su meniškumu. Ši kompetencija yra susijusi su socialiniu, emociniu intelektu, streso įveikos mažinimu, gebėjimu būti čia ir dabar momente, kas ir suteikia įgalinti

Save atrasti sprendimo būdus ir kurti norimą realybę iš Kūrėjos vidinės pozicijos, savo jėgoje, lengvume. Tinkami būdai išreikšti savo emocijas, savireguliacijai, dėmesio sutelktumui, integruojant neuroedukacijos, dailės terapijos metodikas: makaliūzė, spiralė, laisvas piešimas, ekspresyvus piešimas, pasaka, tipenimas, piešimas delnais ir dar daug visko, kas pažadina kūrybai.

  • Neigiamų minčių atpažinimas ir pakeitimas pozityviom; 
  • Dėmesingumo įsisąmoninimo praktikos,  kurios per kvėpavimą, integruojant terapinio garso dainuojančių dubenų skambesį bei kitus instrumentus padės integruotis vidiniame procesams, nuramins protą, skatins ugdyti vidinį stebėtoją savyje, savo situaciją kitu kampu, išliekant savo vidinėje jėgoje.

Užsiėmimų trukmė 2:30 -3 val.

Užsiėmimo kaina Vilniuje nuo 250 eur. Rekomenduojama amžiaus grupė - nuo 7 iki 60 metų amžiaus.

Užsiėmimas gali vykti Jūsų įstaigoje suderintu laiku Jūsų patalpose Vilniuje, jei tai iki 10 žmonių grupė, užsiėmimai gali vykti Rokantiškių sodų terasose.  Penktadieniais arba trečiadieniais. Veiklos autorė: socialinė pedagogė, neuroedukatorė, stovyklų, saviugdos programų lektorė Daiva Ingrida.

Užklausos forma