Drugelių pieva

Civilizacijos nepaliestas laukinės gamtos kampelis netoli Trakų su Beržuoliuko ežero smėlėta pakrante, Semeliškėse, kur aplink tyvuliuoja gėlių laukai, miškai, auginama liucerna, žydi levandos, augalų kvapai pritraukia bites ir drugelius, kuriamas modernus bičių ūkis.

Šalia esančiose pelkėse paslaptingoje retoje augmenijoje jaukiai įsikūrusios klegėjimu apie save vis pranešančios pempės.

Vaikštant po laukinių gėlių pievas išsiskiria visos laimę skatinančios cheminės medžiagos! Atradimas po atradimo palaiko nenutrūkstamą dopamino srautą. Džiaugiantis šiais reginiais su bendražygiais ima išsiskirti oksitocinas. Girdami save už tai, kad pasirinkote tokį nuostabų užsiėmimą, gausite serotonino dozę. O jei žygiuosite sparčiai ir ilgai, plūstelės net endorfinas. O jei laukinėje pievoje įtrauktume ir edukacinius užsiėmimus- turėtume dvigubą efektą.

Į vietovę reikia atvykti autobusu. Autobusą palikti prie ženklo "Semeliškių kaimas" ir keliauti pėstute apie 1 km iki Drugelių pievos. Semiliškių kaimas randasi 19 km nuo Trakų.

Plotas gali būti išnuomojamas Jūsų laikui, arba su mūsų lektorių komanda vesti užsiėmimus. Apie visus užsiėmimus skelbiame www.filsoma.lt puslapyje. Veiklas galima planuoti vykdyti šioje vietoje esant palankiam orui (gegužės-spalio mėnesiais).

Užklausos forma