Emocijų pažinimo edukacija per kvapų gamybą

Edukacijos metu įvairaus amžiaus vaikus ir suaugusius su emocijomis supažindinsime kvapų pagalba. Uosime, gaminsime kartu kvapus, kurie ramina, mažina įtampą ir padeda išlaikyti dėmesį - padeda subalansuoti emocijas.

Kartu su aroma praktike Monika, iš eterinių aliejų susikursime kvapus naudoti klasėje emocijų keitimui - džiaugsmo kvapą, motyvacijos, ramybės kvapą. Kvapai liks Jūsų klasei, juos galėsite naudoti toliau emocijų stabilizavimui.

Bendraudami gyvai mokysimės pažinti, pripažinti savo emocijas:

Kam reikalinga baimė? Kaip į tai reaguoja mūsų kūnas? Kada baimės reikia, o kada ją galima pakeisti mums malonesne emocija.

Edukacijos autorė: Monika, Doterra sveikatingumo konsultantė, aroma praktikė.

Apie Moniką:

Aš esu Monika, trijų išdykusių berniukų mama. 

Kadangi vaikų amžius gana skirtingas - 10, 9 ir 2 metai, tad ir kasdieniai iššūkiai būna šiek tiek skirtingi. Vienas berniukų - Aspergeris, tad čia atsiranda dar kitokių potyrių ir išgyvenimų.

Eterinius aliejus aktyviai naudojame daugiau nei 5 metus. Pradžioje - kai  norime geriau išsimiegoti, skauda koją, pilvą, galvą, varva nosis ar norisi natūralaus repelento nuo vabzdžių.

Vėliau pastebėjau akivaizdų eterinių aliejų poveikį emocijoms - kai liūdime, pykstame, trūksta motivacijos, susikaupimo, o gal tiesiog trupučio pozityvo ir šviesos niūrią dieną. 

Matydama tuos nuostabius momentus savo šeimoje, ir girdėdama žmonių atsiliepimus, nusprendžiau kad noriu savo pomėgį derinti su darbu ir dalintis eterinių aliejų teikiama nauda su aplinkiniais. Padėti atrasti šią nuostabią gamtos galią!

Pasidalinsiu pora asmeninių WOW momentų - naudojant THINKER eterinių aliejų mišinį, skirtą susikaupimui akivaizdžiai mačiau vaikų greitesnį ir kokybiškesnį namų darbų atlikimą, didesnį susikaupimą. Susitelkimą ar tai būtų tiesiog namų darbai, darbas pas logopedę ar būrelis. 

Kitas momentas - mišinys MOTIVATE - tobulas užtaisas man, kai trūksta motyvacijos pradėti naują projektą, užbaigti pabodusius darbus, ar tiesiog papildomo postūmio užsiimti namų ruoša. Tikiu kad kiekvienas iš mūsų turime tokių akimirkų, kada praverstų šiek tiek papildomos motyvacijos kasdieniams darbams, ar imti siekti savo svajonių.

Mano mėgstamiausi eteriniai aliejai, kuriuos visad turiu su savimi - Motivate, Balance, Peppermint, Magnolia.

Edukacijos kaina - nuo 160 eur, edukacija gali vykti Jūsų patalpose Vilniuje, arba mūsų patalpose - Rokantiškių sodų terasose, Vilniuje. Galimas atvykimas ir kituose miestuose.

 Vykstame į mokyklas užsakant ne mažiau kaip 2 edukacijas vienai dienai.

Yra galimybė organizuoti edukaciją nuotoliniu būdu - Jums išsiunčiame dėžutė su priemonėmis, susijungiame su vaikais virtualiai, vaikai instruktuojami, kaip gaminti kvapus, išgirsta daugybę naudingų dalykų apie emocijų reguliavimą.

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus
Užklausos forma