Aromato kūrimo dirbtuvės emocijų pažinimui

  • Edukacijos metu įvairaus amžiaus vaikus ir suaugusius su emocijomis ir gamtos gėrybėmis supažindinsime kvapų pagalba. Uosime, gaminsime kartu stebuklingus kvapus, kurie ramina, mažina įtampą ir padeda išlaikyti dėmesį - padeda subalansuoti emocijas.
  • Vedami aroma terapijos  specialistės dalyviai susikuria ir pasigamina purškiamus kvepalus sau arba namams, kurie  liks  naudoti klasėje emocijų keitimui, priėmimui ir reguliavimui - džiaugsmo kvapą, motyvacijos, ramybės kvapą. Kvapai liks Jūsų klasei, juos galėsite naudoti toliau emocijų stabilizavimui.
  • Po edukacijos juntamas lengvas atsiplalaidavimo jausmas, padidėja dėmesio koncentracija, dingsta nerimastingi jausmai, naudojami tik natūralūs gamtoje esantys kvapai eterinių alieju pagrindu. Eteriniai aliejai Monikai gelbsti daugybę metų, palengvinant jos auginamo sūnaus emocinę būklę, kuris turi  - Aspergerio sindromą.
  • Edukacijos autorė: Monika, Doterra sveikatingumo konsultantė, aromapsichologė.

Apie Moniką:

Aš esu Monika, trijų išdykusių berniukų mama. 

Kadangi vaikų amžius gana skirtingas - 10, 9 ir 2 metai, tad ir kasdieniai iššūkiai būna šiek tiek skirtingi. Vienas berniukų - Aspergeris, tad čia atsiranda dar kitokių potyrių ir išgyvenimų.

Eterinius aliejus aktyviai naudojame daugiau nei 5 metus. Pradžioje - kai  norime geriau išsimiegoti, skauda koją, pilvą, galvą, varva nosis ar norisi natūralaus repelento nuo vabzdžių.

Vėliau pastebėjau akivaizdų eterinių aliejų poveikį emocijoms - kai liūdime, pykstame, trūksta motivacijos, susikaupimo, o gal tiesiog trupučio pozityvo ir šviesos niūrią dieną. 

Matydama tuos nuostabius momentus savo šeimoje, ir girdėdama žmonių atsiliepimus, nusprendžiau kad noriu savo pomėgį derinti su darbu ir dalintis eterinių aliejų teikiama nauda su aplinkiniais. Padėti atrasti šią nuostabią gamtos galią!

Pasidalinsiu pora asmeninių WOW momentų - naudojant THINKER eterinių aliejų mišinį, skirtą susikaupimui akivaizdžiai mačiau vaikų greitesnį ir kokybiškesnį namų darbų atlikimą, didesnį susikaupimą. Susitelkimą ar tai būtų tiesiog namų darbai, darbas pas logopedę ar būrelis. 

Kitas momentas - mišinys MOTIVATE - tobulas užtaisas man, kai trūksta motyvacijos pradėti naują projektą, užbaigti pabodusius darbus, ar tiesiog papildomo postūmio užsiimti namų ruoša. Tikiu kad kiekvienas iš mūsų turime tokių akimirkų, kada praverstų šiek tiek papildomos motyvacijos kasdieniams darbams, ar imti siekti savo svajonių.

Mano mėgstamiausi eteriniai aliejai, kuriuos visad turiu su savimi - Motivate, Balance, Peppermint, Magnolia.

Edukacijos kaina -  180 eur, gaminant 5 purškiklius klasei,  220 eur, gaminant kvapų mišinį kiekvienam vaikui individualiai. 

Edukacija gali vykti Jūsų patalpose Vilniuje, arba mūsų patalpose - Rokantiškių sodų terasose, Vilniuje. 

Galimas atvykimas ir kituose miestuose.

 Vykstame į mokyklas KITUOSE MIESTUOSE, užsakant ne mažiau kaip 2 edukacijas vienai dienai.

Yra galimybė organizuoti edukaciją nuotoliniu būdu - Jums išsiunčiame dėžutė su priemonėmis, susijungiame su vaikais virtualiai, vaikai instruktuojami, kaip gaminti kvapus, išgirsta daugybę naudingų dalykų apie emocijų reguliavimą.

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus