Dėmesingumo lavinimas Makrame metodu

Susikaupimą, dėmesingumą skatinantis užsiėmimas Makrame  metodu

  Edukacijos metu vaikai bus supažindinami su mazgų rišimo (makrame) istorija, jų atsiradimo ištakomis, tai padės išplėsti kultūrinį akiratį, ugdyti kantrybę ir dėmesingumą.

 Vaikas, kurdamas angelą iš medvilninių virvelių, rišdamas mazgus, ugdys atkaklumą, koncentraciją ir kantrybę, lavins akies ir rankos koordinaciją. Be to, tokia veikla padeda susikaupti ir nurimti, būti čia ir dabar. Vystomas erdvinis mąstymas, ugdomas kūrybingumas, pasitikėjimas savimi, o tuo pačiu ir kritinis mąstymas. Be to, vaikas rišdamas mazgus mato, kaip jo paties valia ir pastangomis gimsta meno kūrinys. Jis regi savo kruopštaus rankų darbo ir susikaupimo rezultatą - dailų ir naudingą dirbinį. Tai, kas iki tol buvo tik abstrakti idėja, jo akyse virsta apčiuopiamu daiktu – Angelu, gerumo, meilės ir amžinybės simboliu. Edukacija trunka iki 1,5 val.

Rekomenduojamas amžius -  nuo 7 metų. Tinka vaikams ir suaugusiems. Angelo sudėtingumas adaptuojamas pagal dalyvių amžių. Edukacijos autorė: Jolita, kūrybinių makrame pynimo dirbtuvių vaikams ir suaugusiems edukatorė.  Edukacijos kaina susitinkant gyvai mūsų arba Jūsų vietoje Vilniuje nuo 200  eur 1 vaikų grupei.

Galima ilginti edukacijos trukmę ir kurti kitus "Makrame" kūrinius: sapnų gaudyklę ar sienos dekoraciją.

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus