Žalių poilsio erdvių kūrimas

Praktiškas Video kursas apie naminių (kambario) augalų priežiūrą ir stilistikos taisykles - kuriant jaukią visus metus  žaliuojančių augalų oazę patalpose:
  • Ar nors kartą teko su mylimu augalu atsisveikinti kiek per anksti?
  •  Ar  norisi namuose ar įstagoje turėti sveikų, visuomet žaliuojančiūų puošnių augalų, bet nežinote, nuo ko pradėti? 
  • Koks augalas tinkamas  Jūsų erdvei, kaip teisingai pasirinkti? Kuris augalas reikalauja mažiausiai priežiūros, gali augti bet kur?
  • Kokį vazoną parinkti?  Kaip ir kada persodinti? Kaip prižiūrėti? Kaip tręšti? pagrindinės svarbios taisyklės.
  • Kokios pagrindinės stilistikos taisyklės jaukiam žaliam kampeliui sukurti?
  • Koks augalas pripildo namus šviežia energija, ramybe, o kuris ją eikvoja.

Videro medžiaga apie kambarinių augalų priežiūrą ir stiliaus kūrimą, patogiai susisteminta ir pateikta trumpose 20 video pamokų, kurios trunka vos po kelias minutes.  Po kiekvienos pamokos rasite dienos užduotį, skirtą priartėti žaliosios oazės link. Taip pat turėsite informacijos santrauką neribotam naudojimui apie augalų priežiūrą, kas leis augalų jaukumu džiaugtis ištisus metus. 

Jūs taip pat gausite PDF formatu kurso informacijos santrauką, kuriame rasite populiariausių augalų sąrašą ir esmines augalų priežiūros taisykles, tad nereikės patiems  žymėtis svarbių faktų. 

Kurso kūrėja Inga yra taip pat paruošusi keletą video pamokų su pripažintu Lietuvoje gėlių auginimo guru Vladimiru Eicher Lorka.

Išklausę kursą, Jūs ne tik įsirengsite stilingą žaliuojančią oazę savo namuose ar įstaigoje, bet ir turėsite žinių bei įgūdžių tinkamai pasirūpinti ja. Vieną kartą savo rankomis įsirengę augalų rojų - džiaugsitės juo ištisus metus! Ir ne vienus!

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus
Užklausos forma