Vardo kodo dirbtuvės kūrybiškumui ir savivertei

Vardas mums reiškia daug ir yra savęs suvokimo bei identiteto dalis.

Kiekvienam žmogui jo vardas skamba kitaip.Vieniems jis - savas bei malonus, o kitiems – svetimas ir nemėgiamas. Varde yra užkoduotadaugybė prisiminimų, jausmų, suvokimų bei įsitikinimų.

Akrostichai kuriami nuo Antikos laikų. Kas jie tokie, ką reiškia išvertus iš graikų kalbos ir kokia jų istorija, dalyviai sužinos dirbtuvių metu. Daug dėmesio bus skirta praktinei kūrybinei dirbtuvių daliai, kur dalyviai gilinsis į savo vardo istoriją, jo reikšmę ir svarbą, rinks medžiagą apie save, o dirbtuves vainikuos akrosticho savo vardui kūrimas. Savęs pažinimas, asmenybės augimas ir kūrybiškumas - neišskiriami XXI a. draugai. Jokie robotai dar nepranoko žmogaus gebėjimo kūrybiškai mąstyti ir kūrybiškumo pritaikymo gyvenime.

Pasimatykime kurti įkvepiančių istorijų, kurios didina pasitikėjimą savimi, padeda atskleisti savo talentus, gebėjimus ir unikalumą.

Šių kūrybinių dirbtuvių metu:

  •  geriau pažinsite ir suprasite save;
  •  padidinsite savo savivertę;
  •  susikursite savo vardui SĖKMĖS KODĄ;
  •  susipažinsite su akrostichu ir išbandysite jo rašymo techniką;
  •  pasidovanosite sau dovaną - odę savo vardui akrosticho pavidalu bei įkvepiančius palinkėjimus kiekvienai dienai;
  •  pamatysite, kokį didžiulį kūrybinį potencialą turite ir galite jį panaudoti ne tik akrostichų kūrybai, bet ir kasdienėse bei darbinėse situacijose.
  • Ir dar! Pati svarbiausia programos dalis – pasidalinimas savo kūryba. Pažinkite savo draugą, bendraklasį, kolegą kaip talentingą ir unikalų ŽMOGŲ, KŪRĖJĄ!

Dirbtuves ves:

Laima Kvedarienė - rašytoja, kūrybinių dirbtuvių VARDO KODAS autorė. Dirbtuvių kaina nuo 250 EUR 10-15 vyresnių klasių (9-12) ir suaugusiųjų dalyvių grupei (į kainą neįskaičiuotas papildomai nuo 50 EUR atvykimo į užsiėmimo vietą, kitą miestą mokestis).

Dirbtuvės gali vykti internetu, Jūsų patalpose arba už papildomą mokestį mūsų patalpose Rokantiškių sodų terasoje, Vilniuje.

Vykstame į mokyklas užsakant ne mažiau kaip 2 edukacijas vienai dienai. Priemonėmis pasirūpina dirbtuvių organizatoriai (išskyrus, jei dirbtuvės vyksta internetu).
👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus
Užklausos forma