"Stiprus aš-stiprus vaikas"

Atrasti, suprasti, įveikti.

Pagrindinis iššūkis dirbant su žmonėmis dažnai gali būti nepamesti savęs. Nesubyrėti, nepalūžti, išlikti stipriam. Nes tik stiprus suaugęs žmogus gali atlaikyti iššūkius, neįsivelti, o tai, kas išmuša iš vėžių, blaiviu protu vertinti, analizuoti ir konstruktyviai reaguoti. Kaip atpažinti save, pažinti savo kūną, emocijas, jausmus. Ką kūnas sako apie mus, o emocijos apie mūsų išgyvenimus? Kaip padėti sau? Kokie galimi pagalbos sau būdai? Tyrinėsime, ieškosime, priimsime ir formuluosime norimus pokyčius, bandydami pažadinti giliai slypintį vidinį tikrąjį “aš”.

 Seminaro metu turėsime praktinius užsiėmimus, kuriuose ieškosime sprendimų per savęs pažinimą:

* Mūsų projekcija komunikacijoje su kitais;

* Vidinės stiprybės paieškos savyje;

* Susipažinimas su savo vidiniais demonais;

* Mąstymo klaidos ir mūsų pasirinkimai, įtakojantys emocijas. Padėsiu mokytojui atrasti vidinės stiprybės ir pasiekti emocinį stabilumą, pasidalinsiu pschologiniais darbo metodais.

Lektorė: Laura Jazbutienė: Esu medicinos psichologė, vaikų psichoterapeutė, smėlio, žaidimų terapijos, thera-play metodo šeimoms praktikė.

Artimiausia renginio data: 2023 03 28, registracijos nuoroda: https://www.kpkc.lt/renginiai/stiprus-as-stiprus-vaikas-mokytojo-ir-mokinio-santykiu-ypatumai-bei-sprendimai-atveju-analizes-8-val-2/

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus
Užklausos forma