Meninis užsiėmimas kvėpavimo technika

Koks svarbus yra kvėpavimas, žmogus suvokia tik tuomet, kuomet jam uždengiama burna ir nosis bent 30 sekundžių. 

Susijaudinus, patiriant įtampą, daug greičiau galima nurimti, pasitelkus  taisyklingą kvėpavimą.  Įkvepiant į plaučius patenka oras, per plaučius, tekėdamas kraujas iš oro pasisavina deguonį, kuris nunešamas į smegenis. Ramus, gilus kvėpavimas padeda sureguliuoti nervų sistemos veiklą.  Taisyklingas kvėpavimas  taip pat efektyvina ir smegenų darbą, padeda sutelkti dėmesį.

Užsiėmimo metu, žaismingu būdu pristatysime net  keletą atpalaiduojančių kvėpavio pratimų smegenų mankštai, o vieną iš jų  panaudosime tapymui, taip , stabdydami iškvėpimą tapant,  ne tik  pageriname deguonies pasisavinimą plaučių kraujagyslėmis,  stiprinsime plaučių tonusą, bet taip sukursime nuostabų žydinčio medžio paveikslą.

Po meditatyvinio tapymo juntamas gilus atsipalaidavimas, minčių nuraminimas ir pasitenkinimas ne tik procesu, bet ir rezultatu, suaktyvinamas darbingumas. Šia technika atlikti darbai visada džiugina akį.

Užsiėmimų trukmė   1-2 ak.val. (pasirinktinai).

Užsiėmimo kaina Vilniuje nuo 200 eur. Rekomenduojama amžiaus grupė - nuo 6 iki 99 metų amžiaus.

Užsiėmimas gali vykti Jūsų įstaigoje suderintu laiku Jūsų patalpose Vilniuje arba mūsų patalpose Vilniuje- Rokantiškių sodų terasose arba žiemos sode Vilniuje (jei užsiėmimas vyktų žiemos sodo patalpose, prie edukacijos kainos papildomai prisideda 90 eur).

Veiklos autorė: Giedrė, stovyklų vaikams organizatorė, meninio ugdymo mokytoja, profesionali drabužių dizainerė.

 

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus
Užklausos forma