Emocijų paleidimas tapingu

Emocijų paleidimo edukacija su Ilona

Kol aplinkui neramumai – vaikai nelaukia. Jie auga ir viską sugeria į save. Jie neturi kito laiko mokytis, kaupti žinias – viskas vyksta čia ir dabar. Mūsų visų rūpestis šiuo metu padėti mažiesiems susitvarkyti su begale patiriamų emocijų, nukreipti jų mintis į pozityvą ir svajones.

Esu edukacinio turinio šeimoms kūrėja Ilona. Jau beveik užauginau tris vaikus ir visą gyvenimą atidaviau pozityviai ir geras emocijas žadinančiai kūrybai. Esu žurnalų ,,Kutis“ ir ,,Nykštukas“ idėjų autorė ir iki 2020 metų dirbau šių žurnalų redaktore.

Na o šiuo metu atradau, pamilau ir įvaldžiau pasaulyje labai plačiai ir išsamiai žinomą emocijų paleidimo praktiką EFT (Emotional Freedom Technique ). Ši technika tokia paprasta, kad ją gali praktikuoti visa šeima ir net visa bendruomenė. O svarbiausia, kad po jos panaudojimo - akivaizdžiai kiekvienas pasijunta geriau. Viskas paremta moksliniais įrodymais. Šios EFT praktikos metu tuksename 9 taškus, esančius ant savo kūno.

Tai akupunktūriniai emocijų paleidimo taškai. Todėl juos žinodami, tuksendami, ar liesdami skatiname laimės hormonų gamybą, todėl gerėja savijauta. Tuo pačiu ši praktika labai linksma ir žaisminga. Tad ieškojau būdų, kaip lengvai ir smagiai ją perteikti vaikams. Juk jeigu nuo mažų dienų vaikai įvaldytų šią praktiką, jie visą gyvenimą turėtų nuostabų įrankį, kuris greitai čia ir dabar padėtų jiems įveikti emocijų antplūdį, padėtų paleisti jų perteklių ir vėl subalansuoti savo vidinę pusiausvyrą. O kai viduje harmonija – visus kitus darbus ir reikalus galime žymiai efektyviau sutvarkyti.

Bet vaikams reikia kitokios EFT praktikos pristatymo formos. Tad kilo mintis sukurti žaislą ant kurio kūno būtų išdėstytos emocijų paleidimo taškų vietos. Kiekvienam taškui, esančiam ant to žaislo, sukūriau po pasaką su kiekvieno taško atsiradimo istorija. O tą žaislą pavadinau TAPATULIU. Nes jis nuolat tuksena su savo ilgomis rankomis šiuos taškus. Tad Tapatulis tapo puikiu pavyzdžiu vaikams, kaip tuksenti. Edukacijos metu vaikai:

  • Susipažįsta su Tapatuliu.
  • Išgirsta jo taškų istorijas.
  • Patys ant savo kūno suranda emocijų paleidimo taškų vietas.
  • Kartu su Tapatuliu tuksena ir paleidžia susikaupusias emocijas.
  • Šoka su Tapatuliu specialius šiai EFT technikai sukurtus žaidimus.
  • Kalba apie savo emocijas ir mokosi kad ir kaip besijaustų – mylėti ir priimti save.

Rekomenduojamas amžius - nuo 5 m iki 99 :) Ši EFT praktika tinka visiems ir vaikams ir kolektyvui ir tėvams. Tik žinant dalyvių amžių yra kitaip pristatoma ši EFT praktika. Vaikams ji pristatoma linksmai per žaislą, pasakas ir žaidimus. Suaugusiems išsamiai ir paaiškinant papildomai kiekvieno taško naudą. Edukacijos kaina susitinkant gyvai pas Jus 220 eur. Plius kelionės išlaidos nuo Kauno iki Jūsų vietos. Kaune iki Jūsų atvažiuojame nemokamai.

 

Tad iki pasimatymo ir dėkui, kad jums rūpi kaip turėti gerą emocinę sveikatą. Nes kuo daugiau gerai besijaučiančių žmonių, tuo gražesnis mūsų pasaulis. Tegu taip ir būna.

 

Ilona Bakšė

• Edukacinio turinio šeimoms kūrėja,

• EFT praktikos mentorė,

• Hooponopono metodikos praktikė,

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus
Užklausos forma