Patyriminė emocijų pažinimo edukacija 'Ką daryti kai pyksti"

Šiuolaikiniai vaikai neretai susiduria su įvairiais emociniais iššūkiais, ypač jaučiant pyktį ir įniršį. Dažnai suaugusiųjų reakcija, kurios esmė dažnai sudėta į tokias frazes kaip „nepyk“, „nusiramink“, „būsi nubaustas“, gali tik sustiprinti šiuos sunkumus. Per mūsų edukaciją žaisdami mokysimės suprasti, kaip emocijos veikia mūsų kūną, ir praktiškai išmoksime keletą būdų, kaip švelniai išreikšti pyktį. Mūsų edukacijos programa skirta vaikams nuo pirmosios iki penktos klasės, siekiant efektyviai prevencijai prieš patyčias ir smurtą. Mūsų programos metu vaikai patirs patyriminę edukaciją, kuri bus pritaikyta jų amžiui ir  jų domėjimosi sričiai, tai gali būti šilkinis molis arba eksperimento dalis.

Šios edukacijos tikslas yra skatinti sąmoningumą ir kūrybiškumą per emocines patirtis, mažinti smurtą ir padėti vaikams įveikti emocinius, socialinius sunkumus. Programa grindžiama žaidimų metodika, kuri siekiama artimiau priartinti vaikus, gerinti jų tarpusavio bendravimo įgūdžius ir ugdyti emocinį intelektą. Leiskime vaikams atrasti savo emocijas ir mokytis su jomis gyventi, kad jie galėtų augti stiprūs ir pasitikintys savimi.

Edukaciją Viliuje organizuoju tiesioginiu, kituose miestuose - nuotoliniu būdu. (Jūsų vaikams išsiunčiame veiklos dėžutę su instrukcija ir susijungus nuotoliu projektas įgyvendinamas žingsnis po žingsnio instruktuojant tiesiogiai susijungus per "Zoom' programą, vaikiams reikia turėti stiklinius užsukamus buteliukus, aliejaus 2 litrus,. vandens, guašo, teptuką, indelį vandeniu).

Šiek tiek apie mane, edukacijos autrorę: esu 2 jautrių vaikų mama, pagal specialybę - ekonomistė, Filsoma programos autorė:  labai domiuosi švietimo sistema, emocine žmogaus gerove. Mano gyvenime yra viena svarbi paskata - mano pirmagimis sūnus, kuris yra itin jautrus ir paskatino mane keliauti į emocinio intelekto ir švietimo sritį.

Dirbdama su švietimo įstaigomis ir teikdama įrangą sensorinei integracijai bei emociniam intelektui, sugebėjau įgyti gilią įžvalgą į vaikų poreikius ir mokymosi procesus. Be to, nuolatos aktyviai domiuosi psichologija ir žmogaus emocine sveikata, dalyvauju įvairiuose mokymuose ir seminaruose šioje srityje.

Sukūriau ir įgyvendinau programas, kurios pagerino mokymo kokybę ir sukūrė emocinę saugią aplinką švietimo institucijose. Mano tikslas yra pateikti efektyvius ir naudingus įrankius pedagogams, kurie padės jiems geriau suprasti ir atitikti vaikų poreikius bei skatinti jų emocinį, socialinį ir akademinių gebėjimų tobulėjimą. Mano darbas ne tik svarbus dėl verslo sėkmės, bet ir dėl mano įsipareigojimo užtikrinti mokymo kokybę ir palengvinti vaikų mokymosi procesą.

Edukacija vykdoma Vilniuje, iš anksto suderintu laiku, susirinkus 20 mokinių grupėje (edukacijos kaina 1 dalyviui - 10 eur, mnimali edukacios kaina - 200 eur). Dėl kitų miestų, edukacija vykdoma atskirai arba siūloma vykdyti interaktyviai - nuotoliniu būdu.

Su nuoširdžiais linkėjimais,

Inga Sosnovska

Emocinio raštingumo edukatorė,  Filsoma programų pedagogams apie emocinės saugios aplinkos kūrimą autorė,  Janida - priemonių sensorinei integracijai, kūrybiškumui, ugdymui vadovė.

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus