Patyriminė emocijų pažinimo edukacija 'Ką daryti kai pyksti"

Vaikai dažnai susiduria su emociniais sunkumais, ypač jaučiant pyktį ir įniršį. Dažnai šie sunkumai sustiprinami mūsų, suaugusiųjų, netinkama reakcija, tokiomis frazėmis kaip „nepyk“, „nusiramink“, „būsi nubaustas“.

Edukacijos metu žaisdami mokysimės suprasti, kaip emocijos veikia mūsų kūną, ir praktiškai išbandome keletą būdų, kaip švelniai išreikšti pyktį. Mūsų edukacijos programa skirta vaikams nuo pirmos iki penktos klasės , siekiant veiksmingai prevencijai prieš patyčias ir smurtą. Edukacija yra patyriminė, pritaikoma pagal vaikų amžių, joje naudojamos priemonės parenkamos pagal domėjimosi sritį ir amžių- tai gali būti šilkinis molis arba ekspreimento dalis.

Edukacijos tikslas yra skatinti sąmoningumą ir kūrybiškumą per emocines patirtis, mažinti smurtą ir padėti vaikams įveikti sunkumus. Programa grindžiama žaidimų metodika, kuria siekiama artimiau priartinti vaikus, gerinti jų tarpusavio bendravimo įgūdžius ir ugdant emocinį intelektą. Leiskime vaikams atrasti savo emocijas ir mokytis su jomis gyventi, kad jie galėtų augti stiprūs ir pasitikintys savimi.

Yra galimybė organizuoti edukaciją nuotoliniu būdu, kai Jūsų vaikams išsiunčiame veiklos dėžutė su instrukcija ir susijungus nuotoliu projektas įgyvendinamas žingsnis po žingsnio instruktuojant tiesiogiai susijungus per "Zoom' programą.

Apie autorę.

Pagal išsilavinimą esu  ekonomistė -  su dideliu suvokimu apie švietimo sistemą. Mano gyvenime yra vienas labai svarbus motyvas – mano pirmagimis itin jautrus sūnus, su kuriuo kartu išgyvenome stiprius  pokyčius. Būtent jis paskatino mano kelionę į emocinio intelekto ir švietimo sritį.

Dirbdama su švietimo įstaigomis ir parduodama žaislus sensorinei integracijai bei emociniam intelektui (www.janida.lt) , sugebėjau įgyti gilią įžvalgą į vaikų poreikius ir mokymosi procesus. Be to, nuolatos aktyviai domiuosi psichologija ir žmogaus emocine sveikata, lankausi įvairiuose mokymuose ir seminaruose šioje srityje.

Sukūriau ir įgyvendinau programas, skirtas gerinti mokymo kokybę ir kurti emociškai saugią aplinką švietimo institucijose. Mano tikslas yra pateikti efektyvius ir naudingus įrankius pedagogams, kurie padės jiems geriau suprasti ir atitikti vaikų poreikius bei skatinti jų emocinį, socialinį ir akademinių gebėjimų tobulėjimą, o kas geriau padės atliepti pačių vaikų poreikius, jeigu ne tiesioginis bendravimas su vaikais per neformalias ugdymo veiklas..

Šiandien mano darbas ne tik svarbus dėl verslo sėkmės, bet ir dėl mano įsipareigojimo užtikrinti mokymo kokybę ir palengvinti vaikų mokymosi procesą, o tai man yra labai svarbu  ir kaip mamai.

Edukacija  vedama tik Vilniuje, iš anksto suderintu laiku, susirinkus 20 mokinių grupei (edukacijos kaina 1 dalyviui - 9 eur). Dė kitų miestų - deriname atskirai arba siūlau edukaciją vesti interaktyviai - nuotoliniu būdu.

Nuoširdžiai,

Inga Jankauskaitė Sosnovska

Edukacijos emociniam raštingumui, programos pedagogams apie emociškai saugios aplinkos kūrimą, Filsoma sveikatingumo projekto autorė, mama. Janida - priemonių sensorinei itegragracijai, kūrybiškumui, ugdymui vadovė.

👉 Pildyti registraciją į šiuos mokymus